Digikala - 1402Prize

کوتاه از اختتامیه

دیجی کالا پرایز ۱

دوره اول دیجی‌کالا پرایز با همکاری تمامی شرکت‌کنندگان و داوران گرامی به پایان رسید. . این مسابقه با موضوع «خلق راه‌حل‌های نوآورانه دیزاین بسته‌بندی‌های دیجی‌کالا، بـرای ایجاد ارتباط حسی با مخاطبان» از خرداد ۱۴۰۲ آغاز شد و ۱۸۳ اثر از ۷۸ طراح در آن شرکت کردند. دیجی‌کالا از همه عزیزانی که در این مسابقه همراه ما بودند دعوت کرد تا در جشن اختتامیه همراه ما باشند

در این جشن، داوران محترم نیز حضور داشتند و نفرات برتر با افتخار اعلام شدند. داوران طرحی از محمدرضا پارسا و علی حبیب‌الهی را با نام «ایران» به عنوان رتبه اول طراحی بسته‌بندی دیجی‌کالا اعلام کردند. حانیه ادهم و امیرحسین کشاورز با بسته‌بندی انیمیشن‌باکس و محمدسعید حسینی و محسن کوفیانی با بسته‌بندی DigiBag، رتبه‌های بعدی این مسابقه و جایزه نقره و برنز را به دست آوردند و آزاده یافتیان برای بسته‌بندی آکاردئونی هم به عنوان منتخب بسته‌ها معرفی شد.

علاوه بر جایزه 50 تا 10 میلیون تومانی که به رتبه اول تا سوم مسابقه تعلق گرفت، طرح برنده توسط دیجی‌کالا خریداری شد و قرار است در بعضی کمپین‌های آینده این مارکت‌پلیس برای بسته‌بندی سفارش‌های مشتریان استفاده شود. نخستین جعبه‌ها با طرح بسته‌بندی «ایران» اسفند به دست مشتریان دیجی‌کالا خواهد رسید

در طول مراسم درباره جزئیات پروسه داوری و انتخاب نفرات برتر صحبت شد. خلاقیت بی‌حد و مرز، میزان کنجکاوی شرکت‌کننده در مورد کاربران هدف، نیاز کاربران و همینطور کسب‌وکار دیجی‌کالا مهمترین ویژگی‌هایی بود که در طرح‌های ارسال شده به این مسابقه مورد بررسی قرار گرفت.

شرکت‌کنندگان و سایر افراد حاضر نیز امکان داشتند سوالات خود را از داوران و برگزارکنندگان این مسابقه بپرسند. این جشن همچنین فرصتی بود تا به اهداف برگزاری این رویداد، دستاوردها و ارزش‌های به‌دست‌آمده در این دوره پرداخته شود. در پایان نیز درباره چشم‌انداز دیجی‌کالا برای دیجی‌کالا پرایز صحبت شد.

گالری عکس

مراسم اختتامیه

گالری فیلم

مراسم اختتامیه

زودتر از بقیه از دیجی‌کالا پرایز ۲ باخبر شو.

notification

جهت اطلاع از برنامه دوره‌های بعدی لطفا ایمیل خود را وارد نمایید.

basteha
Digikala